334363-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av maskiner – Maskinservice entreprenadmaskiner
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMaskinservice entreprenadmaskiner
BeskrivningUpphandlingen omfattar ett ramavtal med en leverantör för att tillgodose SRVs behov av service och underhåll av maskiner på SRV:s Produktionsanläggningar.
Intern identifierare2025/34
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMaskinservice entreprenadmaskiner