2. Förfarande
Förfarande
Titel: Specialist tunnelsäkerhet med brandinriktning till Tekniska system IVtt5
Beskrivning: Specialist tunnelsäkerhet med brandinriktning till Tekniska system IVtt5 I den här upphandlingen har man möjlighet att offerera 1-2 resurskonsulter.
Intern identifierare: KOM-420220
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Specialist tunnelsäkerhet med brandinriktning till Tekniska system IVtt5