334528-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Ramavtal Bemanningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Bemanningstjänster
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för avrop av bemanningskonsulter.
Intern identifierareAf-2023/0121 2178
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGenerell del
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelKrav på leverantören
Beskrivningkrav på leverantör
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelE-handel
BeskrivningE-handel