See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sjukvårdsmadrasser
Beskrivning: Upphandlingen avser köp alternativt hyra av sjukvårds madrasser för Region Skåne och Folktandvården
Intern identifierare: 2025-O002178
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39143112 Madrasser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter - Över tröskelvärde (9)
Beskrivning: Sjukvårdsmadrasser
Intern identifierare: 1825066-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kravspecifikation delområde A
Intern identifierare: 1804178-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kravspecifikation delområde B
Beskrivning: Se upphandlingsdokumentation
Intern identifierare: 1804179-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation delområde C
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1804180-3