334565-2021 - Frivillig förhandsinsynSverige-Kungsbacka: Låssmedstjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frivillig förhandsinsyn, licenser, support, jour samt kompletterande nyckelfria lås
Referensnummer: 21/76
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
98395000 Låssmedstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunens lösning för nyckelfria lås, baserad på Swedlocks lås, support och licenser, avses kompletteras med supporttjänst, jour, licenser samt kompletterande lås.
Se bifogat dokument "Frivillig förhandsinsyn 21-76" i Tendsign.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kommunens lösning för nyckelfria lås, baserad på Swedlocks lås, support och licenser, avses kompletteras med supporttjänst, jour, licenser samt kompletterande lås