33458-2019 - ResultatSverige-Jönköping: Träningsutrustning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fysio- och rehabprodukter
Referensnummer: RJL 2017/3014
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37440000 Träningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av Fysio-rehabprodukter
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
37441100 Löpmattor, 37441200 Trappmaskiner, 37441300 Träningscyklar, 37441400 Roddmaskiner, 37441900 Crosstrainer-maskiner, 37442000 Vikt- och styrketräningsutrustning, 37442300 Muskelträningsmaskiner för under- och överkroppen, 37442500 Träningsvikter, 37442800 Träningsband och -slangar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen