334663-2016 - PlaneringSverige-Luleå: Banktjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Banktjänster.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 27: Övriga tjänster
Luleå.
Nuts-kod SE332 Norrbottens län
Luleå kommun.
Tjänstekategori: nr 1: Underhålls- och reparationstjänster