See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: RMS/250730 Medical services (ceiling increase)
Beskrivning: Exceptional negotiate procedure resulting in an amendment in order to increase the ceiling of 50% (360.000) for FWC ECDC/2023/042 for a new total of: 1,080,000
Intern identifierare: ECDC/2025/NP/0008
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85120000 Läkarvård och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001