33481-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Lastbilar med flak – Tung Lastbil
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tung Lastbil
Beskrivning: Tung lastbil med flakväxelsystem.
Intern identifierare: 2025-0259
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34134100 Lastbilar med flak
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34140000 Tyngre motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandlingen omfattar en tung lastbil med flakväxlinganordning och tridem.
Intern identifierare: 1837899-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudspris
Intern identifierare: 1837900-1