Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dentala implantatsystem 2022
Referensnummer: RB2021-0007
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33132000 Tandimplantat
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser dentala implantat till Folktandvården Blekinge.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33132000 Tandimplantat
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen