Officiellt namn: Täby kommun Postadress: Stationsvägen 13 Ort: Täby Postnummer: SE-183 80 Land: Sverige Att: Sara Ljungdahl E-post:sara@ecenea.se
II.1.
Beskrivning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen KMA-ansvarig, Stora Projekt.
II.1.2.
Typ av kontrakt och plats för utförande eller leverans
Tjänster
Tjänstekategori: nr 11: Organisationskonsulttjänster [6] och därmed sammanhängande tjänster
Huvudsaklig plats för byggnation/anläggning eller utförande: Täby.
Nuts-kodSE110 Stockholms län
II.1.4.
Kort beskrivning av upphandlingen eller inköpet/inköpen Uppdraget avser att verka som KMA-ansvarig i Täby kommun, Stora Projekt. Uppdragstagaren ska utgöra en resurs inom Täby kommun, avdelningen för Stora Projekt och då medverka i projektarbetet.
II.1.5.
Gemensam terminologi vid offentlig upphandling (CPV-kod(er))
98342000 Arbetsmiljötjänster, 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 98300000 Diverse tjänster
II.1.6.
Information om avtalet om offentlig upphandling
II.2.
Kontraktets/delens totala värde
II.2.1.
Värde: 2 700 000 SEK
exkl. moms