Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Drift, förvaltning, utveckling av applikationsdrift för intern/extern web
Referensnummer: 21MB720
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Leverantören ska leverera en tjänst för drift, underhåll och vidareutveckling samt extern teknisk förvaltning av SVOA.se och Intranät. Leverantören ska även vara behjälplig med teknisk information mellan beställaren och beställarens IT organisation.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72230000 Utveckling av kundanpassad programvara, 72590000 Professionella datorrelaterade tjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen