335176-2022 - ResultatSverige-Örebro: Smycken, klockor o. d.
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gåvor till medarbetare som arbetat 25 år i Region Örebro län
Referensnummer: 21RS9722
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18500000 Smycken, klockor o. d.
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende gåvor till medarbetare som arbetat 25 år i Region Örebro län
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18513000 Smycken (varor), 18520000 Ur, 18530000 Presenter och priser
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen