See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Persontransporter
Beskrivning: Omfattar persontransporter i form av skolskjuts och turbundna resor åt kommunen
Föregående meddelande: 118074-2021
Intern identifierare: 2021/KSUH0053
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60120000 Taxitjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000