33520-2021 - ResultatSverige-Lund: Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramningstjänster
Referensnummer: 2020-FA000237
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser ramningstjänster av befintliga verk ur Region Skånes konstsamling.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39298200 Tavelramar, 92311000 Konstverk, 92500000 Biblioteks-, arkiverings-, musei- och övriga kulturtjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen