335264-2024 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Gyn-och Förlossningsprodukter
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGyn-och Förlossningsprodukter
BeskrivningGyn-och Förlossningsprodukter så som livmoderinlägg, livmoderringar, skalpelektrod, kateter för värkregistrering och kondomer.
Intern identifierareRJL 2023/3093
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar, 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGENERELL DEL