335331-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekttjänster – Arkitekttjänster till Kulturhuset Stadsteaterns verksamhetslokaler
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelArkitekttjänster till Kulturhuset Stadsteaterns verksamhetslokaler
BeskrivningArkitekttjänster
Intern identifierareKHST 2025/20
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79931000 Inredningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareArkitekttjänster till Kulturhuset Stadsteaterns verksamhetslokaler