33534-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstjänster – Transport av slaggrus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport av slaggrus
BeskrivningUpphandlingen avser transport av slaggrus,, jord, sten, grus m.m från Sysavs anläggning i Malmö.
Intern identifierare2025-068
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000