335348-2022 - ÄndringSverige-Skoghall: Elektrisk utrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Elmaterial
Referensnummer: SVN 2021/50-2
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31600000 Elektrisk utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar leverans efter beställning eller avhämtning hos leverantör av elmateriel för löpande underhålls- och ombyggnadsarbeten. Ett brett och heltäckande sortiment av elmateriel för yrkesarbetare efterfrågas.