2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Spolservice
Beskrivning: Upphandlingens syfte är att tillgodose Partillebos löpande behov av spolningstjänster.
Intern identifierare: 24/2
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000