335451-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för hälsa och säkerhet – HSEQ-konsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHSEQ-konsulter
BeskrivningUpphandlingen avser tecknande av ramavtal avseende tillhandahållande av HSEQ -konsulter, för att vid avrop stödja Beställaren i det systematiska arbetet inom hälsa, säkerhet, miljö, kvalitet och hållbarhet i befintlig verksamhet och projekt.
Intern identifierare26/9
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71317210 Konsulttjänster för hälsa och säkerhet
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000