2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kaffe - och vattenautomater
Beskrivning: Upphandling för hyra av kaffe- och vattenautomater med tillhörande service och förbrukningsvaror till Stockholms universitet.
Intern identifierare: SU FV-3318-24
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 15860000 Kaffe, te och liknande produkter, 15861000 Kaffe, 15861100 Rostat kaffe, 15861200 Koffeinfritt kaffe, 15863000 Te, 15864100 Tepåsar, 15981000 Mineralvatten, 15981100 Icke kolsyrat mineralvatten, 15981200 Kolsyrat mineralvatten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kaffeautomater
Beskrivning: Kaffeautomater med tillhörande tjänster och varor
Intern identifierare: Kaffeautomater
Huvudklassificering (cpv): 03131100 Kaffebönor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Vattenautomater
Beskrivning: Vattenautomater med tillhörande tjänster och varor
Intern identifierare: Vattenautomater
Huvudklassificering (cpv): 15981000 Mineralvatten