335484-2025 - Resultat
Sverige – Snöröjning – Snöröjning och halkbekämpning 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSnöröjning och halkbekämpning 2025
BeskrivningNorra Västmanlands Kommunalteknikförbund bjuder in till anbudsgivning gällande Snöröjning och halkbekämpning för Fagersta- respektive Norbergs kommun.
Intern identifierareNVK 2025/00012
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
Ytterligare klassificering (cpv): 45233141 Väghållning, 90630000 Isröjning, 98341140 Vaktmästartjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUpphandlingsföreskrifter
Intern identifierare1604125
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelUteslutning och kvalificering av leverantör
Intern identifierare1604126
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelMALL-Avtal
Intern identifierare1604127
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelKravspecifikation
Intern identifierare1604131
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelKontaktuppgifter
Intern identifierare1604128