33559-2018 - KonkurrensutsättningSverige-Västerås: Konsulttjänster inom VA
Meddelande om upphandling – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
VA-konsulter
Referensnummer: 2017/44
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71321300 Konsulttjänster inom VA
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av VA-konsulter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen