2. Förfarande
Förfarande
Titel: Torrflis
Beskrivning: Torrflis till SLU Uppsala
Intern identifierare: SLU.ua.2024.2.4.4-1921
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03000000 Jordbruks-, jakt-, fiske- och skogsbruksprodukter samt tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Torrflis (1)
Beskrivning: krav och viktade kriterier
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsgivare
Beskrivning: Obligatoriska krav, text, ja/nej
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsgivare (1)
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kvalificering och uteslutning
Beskrivning: Se upphandlingsdokument