2. Förfarande
Förfarande
Titel: Snöröjning och halkbekämpning TN 2024/25
Beskrivning: Snöröjning och halkbekämping i Älmhults kommun, uppdelad i fem separata anbudsdelar och delområde.
Intern identifierare: TN 2024/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: SVARSFÄLT
Beskrivning: Snöröjning och halkbekämpning i Älmhults kommun, uppdelad i fem delområden.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Information
Beskrivning: Snöröjning och halkbekämpning i Älmhults kommun, indelad i fem delområden.