335792-2024 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – Besiktning Idrottshallar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktning Idrottshallar
Beskrivning: Besiktning av idrottshallar och dess utrustning. Även åtgärder av anmärkningar.
Intern identifierare: Skn 2024:79
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del