2. Förfarande
Förfarande
Titel: Återvinning av planglas
Beskrivning: Återvinning av planglas
Intern identifierare: 26/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98000000 Andra samhälleliga och personliga tjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 14820000 Glas, 42914000 Återvinningsutrustning, 44221100 Fönster, 45213270 Bygg- och anläggningsarbeten: återvinningsanläggning, 45421100 Montering av dörrar, fönster och tillhörande element, 45421130 Montering av dörrar och fönster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000