335958-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet – IT-stöd för behovsbedömning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIT-stöd för behovsbedömning
BeskrivningUpphandlingen omfattar IT-system för behovsbedömning till det sociala området inom Nässjö, Eksjö och Aneby kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48517000 IT-programvara, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72222300 IT-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001