Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
Leveransplats
Del av land (NUTS): Örebro län (SE124)
Land: Sverige
Uppskattad löptid
Varaktighet – annat: Okänd