2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av arrestantbevakning inkl platsbevakning inom Polisregion Nord
Beskrivning: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Polismyndighetens behov regionalt inom Polisregion Nord. Ramavtalet omfattar leverans av arrestantbevakning samt platsbevakning. Upphandlingen är uppdelad i fyra (4) avtalsområden.
Intern identifierare: A139.368/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling av arrestantbevakning inkl platsbevakning inom Polisregion Nord