Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: UH-2021-16
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
II.1.4.
Kort beskrivning
Huddinge kommun avser att upphandla ramavtal som omfattar profilprodukter och giveaways. Produkterna används i marknadsföringssyfte samt i beställarnas egen verksamhet.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer, 22462000 Reklammaterial, 22900000 Diverse trycksaker
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen