336066-2016 - ÄndringSverige-Stockholm: Snickerimonteringar
Aktiebolaget Stockholmshem, Box 9003, Att: Mathias Pettersson, Stockholm 102 71, Sverige. E-post: mathias.pettersson@frankprojektpartner.se
Byggentreprenader
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 25.8.2016, 2016/S 163-294010)
Angående:
CPV:45420000 Snickerimonteringar, 39711100 Kylskåp och frysar, 39711360 Ugnar, 39713100 Diskmaskiner, 42716120 Tvättmaskiner, 45315100 Eltekniska installationer, 45421000 Snickeriarbeten
Snickerimonteringar