336102-2017 - ÄndringSverige-Vänersborg: Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lab Laboratorieartiklar 2017.
Referensnummer: RS 2016-05646
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling ramavtal Laboratorieartiklar.