336104-2017 - ÄndringSverige-Eskilstuna: Träningsutrustning
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Rörelse-styrke och balansträningsredskap.
Referensnummer: DU-UPP17-0025
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
37440000 Träningsutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling avser ramavtal på Rörelsestyrke och balansträningsredskap.