See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal hantering av farligt avfall
Beskrivning: Ramavtal hantering av farligt avfall
Intern identifierare: U-031-2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del