See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hantverkstjänster Måleri
Beskrivning: Upphandlingen avser alla typer av servicemåleri. Arbetena utförs ofta i bostadslägenheter och allmänna utrymmen som hör till bostadsfastigheter.
Intern identifierare: 2024-001
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Hantverkartjänster (1)