2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mötesbokningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal för mötesbokningstjänster.
Intern identifierare: V 2026/508
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Mötesbokningstjänster