336181-2022 - ResultatSverige-Sölvesborg: Diverse reparationer och underhåll
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Målningsarbeten
Referensnummer: KSKLK 2021/309
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.1.4.
Kort beskrivning
Sölvesborgs kommun inbjuder er härmed att inkomma med anbud på målningsarbeten, löpande underhåll och reparation.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45442100 Målning, 45442110 Målning av byggnader, 45442180 Ommålning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen