2. Förfarande
Förfarande
Titel: Varvsöversyn isbrytaren Idun 2026
Beskrivning: Varvsöversyn isbrytaren Idun 2026
Intern identifierare: 26-00896
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50241100 Reparation av fartyg
Ytterligare klassificering (cpv): 50200000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende flygplan, järnvägar, vägar och marin utrustning, 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning, 50241000 Reparation och underhåll av skepp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000