2. Förfarande
Förfarande
Titel: ATV sexhjuling med boggisläp
Beskrivning: Ramavtalet avser sexhjulingar, ATV och boggisläp
Föregående meddelande: 002176-2023
Intern identifierare: 22/126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34113300 Fordon för terrängkörning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del