See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multisportbyggnad (Stadionområdet)
Beskrivning: Samverkansentreprenad ca. 26 000 kvm BTA.
Intern identifierare: 0311
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Pnr 0311: Multisportbyggnad (Stadionområdet)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Använda?