2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2025-1012 Fastighetsjour
Beskrivning: Denna upphandling avser åtgärdsarbeten vid skador (fastighetsjour) och omfattar tjänster som att ta emot felanmälningar från Beställarnas hyresgäster via telefon under icke ordinarie öppettider.
Intern identifierare: TI 2025-1012
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79715000 Patrullering, 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000