336404-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Förhandsannons avseende markentreprenad åt Solna stad
Förhandsmeddelande som används som anbudsinfordran – standardsystem
Byggentreprenader - Tjänster - Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förhandsannons avseende markentreprenad åt Solna stad
Beskrivning: Yrket SBP förhandsannons
Intern identifierare: Yrket SBP – förhandsannonsering
Typ av förfarande: Annat förfarande i flera steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster, Varor
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000