2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bussresor med chaufför
Beskrivning: Bussresor till SLU
Intern identifierare: SLU.ua.2024.2.4.4-1963
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Anbudsgivare
Beskrivning: Obligatoriska krav, text, ja/nej
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kvalificering och uteslutning
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 1 Västerbotten
Beskrivning: Bussresor för SLU Umeå
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Område 2 Uppland
Beskrivning: Bussresor för SLU Uppsala
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Område 3 Västmanland
Beskrivning: Bussresor till SLU Skinnskatteberg
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Område 5 Västra Götaland
Beskrivning: Bussresor till SLU Lysekil
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Område 4 Skaraborg
Beskrivning: Bussresor till SLU Skara
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Område 6 Skåne
Beskrivning: Bussresor till SLU Alnarp