See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: WoM (Weatherometer)
Beskrivning: RISE is procucing a weatherometer for materials testing.
Föregående meddelande: 010843-2023
Intern identifierare: 23/33
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Weatherometer
Beskrivning: RISE is procuring a weatherometer for research purposes.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Mallar