336509-2023 - ResultatSverige-Halmstad: Biltvätt och liknande tjänster
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fordonstvätt
Referensnummer: RS230383
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50112300 Biltvätt och liknande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser Fordonstvätt till Region Halland.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen