Huvudsaklig CPV-kod 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Tilläggsupphandling av Kryofrysar hörande till Region Stockholm ramavtal objekt SLL409 - Frysar, kylar, kryofrysar, ismaskiner, CO2-inkubatorer och värmeenheter.