See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilatorer Vuxen
Beskrivning: Ventilatorer för IVA vård. Vuxen och Barn
Intern identifierare: RS 2025-01427
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000