33665-2019 - ÄndringSverige-Ludvika: Möbler
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Möbler 2019
Referensnummer: GNU 2018/154
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39100000 Möbler
II.1.4.
Kort beskrivning
Kontorsmöbler, Förvaringsmöbler, Möbler för vård och omsorg, samt Kontorsarbetsstolar.